Hakkımızda

Güvenli ve Konforlu Transfer İçin Doğru Adrestesiniz

Her yıl yüzbinlerce kişi gerek iş gezileri için gerek kişisel seyahatleri için Kıbrıs’ı ziyaret ediyor. Ekip olarak biz bu ziyaretçilerin %40'ından fazlasının konforlu araçlar ve tecrübeli şoförlerimiz ile varmak istedikleri bölgeye kusursuzca ulaşımlarını gerçekleştiriyoruz.

Turizmin ve gece hayatının da yıldan yılda gelişmesini göz önüne alırsak önümüzdeki yıllarda ziyaretçi sayılarının daha da artması bekleniyor. Artan ziyaretçi sayısı ile Kıbrıs trafiği ve ulaşım da zaman zaman özellikle ilk ziyaretlerinizde ya da konforu seven misafirlerimiz için ziyaret tekrarlarında sizler için sorun haline gelebiliyor. Bundan dolayı yaşanabilecek aksamalardan dolayı tatilciler ve iş adamları için özel çözümleri ekip olarak üretmeye çalışıyoruz.

Havaalanına gelen ziyaretçilerimiz ellerinde valizlerle ulaşım için araç ararken oldukça fazla vakit kaybediyor ve istedikleri gibi hizmetler alamayabiliyorlar. Çok yüksek ücretler ödememek, istediğiniz zaman istediğiniz yere gidebilmek için Ekibimizden Kıbrıs Transfer hizmeti alarak tatilinize bir adım önde başlayarak vakit kaybetmeden istediğiniz bölgeye ulaşıp planlarınızı aksatmadan gerçekleştirebilirsiniz…

Kıbrıs Gece Hayatı Transfer konusunda dikkat etmeniz gereken bazı detaylardan bahsetmek istiyoruz. Her transfer firmasının aynı olmadığının altını ısrarla çiziyoruz. Sizlere bu konuda adanın en geniş filosuyla ve konforlu araçlarıyla hizmet sunan ekibimiz kesinlikle sorumluluk bilincinde gerekli itinayı göstereceğini garanti etmektedir. Ada genelinde Kıbrıs Vip Transfer hizmeti sunan şirketimiz sizlere herhangi bir problem yaşatmayacak filoya sahiptir.

Kıbrıs Gece Hayatı Transfer hizmetinden faydalanmak için tek yapmanız gereken bizlere ulaşarak hangi sınıftan araç istediğinizi ve istediğiniz aracın özelliklerini varsa özel taleplerinizi belirtmenizdir. Filomuz hakkında bilgi edinebilmek için araçlarımız menüsünü ziyaret edebilirsiniz.

Call Now Button