Hakkımızda

Güvenli ve Konforlu Transfer İçin Doğru Adrestesiniz

Her yıl yüzbinlerce kişi gerek iş gezileri için gerek kişisel seyahatleri için Kıbrıs’ı ziyaret ediyor. Turizmin ve gece hayatının da yıldan yılda gelişmesini göz önüne alırsak önümüzdeki yıllarda ziyaretçi sayılarının daha da artması bekleniyor. Artan ziyaretçi sayısı ile Kıbrıs trafiği ve ulaşım da zaman zaman sizler için sorun haline gelebiliyor. Bundan dolayı yaşanabilecek aksamalara tatilciler ve iş adamları için özel çözümler üretmeye çalışıyoruz. Bu hizmetlerimizin başında Kıbrıs Transfer hizmeti geliyor.

Havaalanına gelen ziyaretçilerimiz ellerinde valizlerle ulaşım için araç ararken oldukça fazla vakit kaybediyor ve istedikleri gibi hizmetler alamayabiliyorlar. Her yerde olduğu gibi bazı taksiler özellikle sizlerin başka bir yerden Kıbrıs’a geldiğinizi anlaması sonucu normal vatandaşlara uyguladığı tarifenin dışında yaklaşımlar uygulayabiliyorlar. Çok yüksek ücretler ödememek, istediğiniz zaman istediğiniz yere gidebilmek için Kıbrıs Transfer hizmeti tam size göre…

KKTC Transfer konusunda dikkat etmeniz gereken bazı detaylardan bahsetmek istiyoruz. Her transfer firmasının aynı olmadığının altını ısrarla çiziyoruz. Bazı ziyaretçiler hizmet aldıkları araçların bakımsız ve eski olmalarından dolayı mağduriyet yaşayabiliyorlar. Ya da daha önceden rezervasyon yaptırmalarına rağmen, Kıbrıs’a geldiklerinde kendilerine farklı bir araç veriliyor, diğer aracın arıza yaptığı söyleniyor. Bu gibi şeylere maruz kalmamak için Kıbrıs Transfer hizmeti aldığınız firmanın güvenilir olması son derece önemlidir. Ada genelinde Kıbrıs Vip Transfer hizmeti sunan şirketimiz sizlere bu tarz problemleri yaşatmayacak filoya sahiptir.

Kıbrıs Gece Hayatı Transfer hizmetinden faydalanmak için tek yapmanız gereken bizlere ulaşarak hangi sınıftan araç istediğinizi ve istediğiniz aracın özelliklerini varsa özel taleplerinizi belirtmenizdir. Filomuz hakkında bilgi edinebilmek için araçlarımız menüsünü ziyaret edebilirsiniz.